architecture-1857175

Mimari Tasarım

 

Arazi incelenerek vaziyet planı ve topoğrafik harita çıkarılır. Ardından tasarım süreci başlar. İşverenin istekleriyle harmanlanan teknik ve tecrübe sonucunda günümüzün şartlarıyla uyumlu, kullanışlı ve ergonomik çözümler ortaya çıkarılır. Arazinin gün içerisinde aldığı ışık miktarından, rüzgarın esiş yönüne kadar tüm faktörler göz önünde bulundurularak eskiz çalışmaları yapılır. Ortaya çıkan tablo değerlendirilir ve kullanım konforunu bozmaksızın uygun tasarıma ulaşılır.

İç Mimari Tasarım

 

Öncelikle mevcut mekan incelenip işverenin görüşleri çerçevesinde tasarım ilkeleri oluşturulur. Röleve ve detay ölçüleri alınırarak işverenin bütçe ve isteklerine en uygun şekilde alternatif proje ve görseller hazırlanır. Konsept projenin işveren tarafından onaylanması ile beraber uygulama ve detay projeleri hazırlanarak uygulama işlemine başlanır.

wall-416060
builders-building-construction-159306

Uygulama

 

Otuz yılı aşkın tecrübemizle, proje ve müşavirlik hizmetlerinin yanı sıra uygulama ve taahhüt hizmetlerini de üstlenmeye devam etmekteyiz.

Restorasyon

 

Geçmiş ile geleceği buluşturmak adına restorasyon proje ve uygulama hizmetleri vermeye devam etmekteyiz.

IMG_1937 copy
startup-594090

Danışmanlık

 

Bilgi, birikim ve tecrübe  vermekte olduğumuz danışmanlık hizmetlerinin özünü oluşturmaktadır. Otuz yılı aşkın tecrübemiz ile danışmanlık hizmeti vermekteyiz.